Živý Betlém bude 23.12.2015 od 16.30 hodin

I letos Domácí hospic Duha, o.p.s. pořádá představení Živého Betlému, které se uskuteční v již tradiční době dne 23.12.2015 od 16.30 hodin na prostranství před hořickým kostelem Narození Panny Marie. Živý Betlém je pořádán ve spolupráci s pěveckými sbory Ratibor a Vesna.
Přijďte se s Vašimi dětmi podívat na příběh narození Ježíše Krista.
Po skončení představení budou hořičtí skauti rozdávat Betlémské světlo v prostoru před radnicí.

Těšíme se na Vás!

Pozvánka: ŽIVÝ BETLÉM 2015