Nabídka duchovní obnovy pro zdravotníky, sociální pracovníky a dobrovolníky (nejen z hospiců)

Na podzim r. 2015 se na Vranově konala první duchovní obnova pro zdravotníky a sociální pracovníky, vedená Marií Svatošovou, Janou Sieberovou a hospicovým kaplanem P. Pavlem Rouskem, na téma „Beze mne nemůžete činit nic“ (Jan 15,5), při níž účastníci rozjímali témata, úzce související s jejich profesí:  „O povolání ke službě“, „O nesvátostném doprovázení“, „Jak být nositelem pokoje“ a „O moci v bezmoci“.

Bezprostředně po skončení této duchovní obnovy sami účastníci domluvili s vedením DC:

a) Pro sebe v termínu 20. 10. – 23. 10. 2016 další duchovní obnovu, volně navazující na první téma (absolvování I. tématu není nezbytnou podmínkou účasti).

b) Pro kolegy a kolegyně, kteří se z důvodů kapacitních či jiných nemohli zúčastnit první duchovní obnovy v roce 2015, opakování téhož v termínu 9. 6. – 12. 6. 2016. Přihlášky a podrobnější informace najdete na www.dc-vranov.cz.

Počet účastníků je omezen kapacitou domu.

Kapacity a ubytování:

DO pro zdravotníky Ia