Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Zvláštní poděkování Nadačnímu fondu AVAST

Rádi bychom touto cestou vyjádřili zvláštní poděkování Nadačnímu fondu Avast, který již několik let podporuje hospicovou myšlenku nemalými prostředky i upřímným zájmem o celou problematiku. Našemu Domácímu hospici Duha poskytoval více než rok peníze na mzdy fundraiserů. Tato podpora pokračuje i v roce 2017 v rámci tzv. matchingu a dalšího příspěvku na mzdy fundraiserů.

Společnost Avast vyvíjí antivirové programy, které v současnosti chrání již cca. půlmiliardy uživatelských počítačů po celém světě. Nadační fond Avast se rozhodl navázat na tyto hodnoty ochrany a pomoci. Byl založen v roce 2010, aby rozvíjel a zlepšoval kvality života v oblasti duchovní i materiální. V současnosti má čtyři hlavní programy, přičemž program „Spolu až do konce“ má za cíl systémové změny v oblasti umírání. Již tři roky se zaměřuje na péči o umírající a přístup společnosti k nim i celé problematice.

Z NF Avast chceme jmenovitě poděkovat hlavním členkám týmu: Kateřině Kotasové, Kateřině Hálové a především paní Martině Břeňové za skvělou komunikaci, zájem a věcný přístup k celé hospicové problematice, nejen v průběhu naší účasti na programu.

Poděkování dále náleží i zástupcům Českého centra fundraisingu: Janě Ledvinové a Janu Kroupovi, kteří v průběhu programu vedli školení fundraiserů a skvěle moderovali pravidelná setkávání zúčastněných hospiců.

Na závěr bychom měli ještě uvést informaci, že společnost Avast Software daruje do NF Avast 2,5 % ze svého provozního zisku, což jsou nemalé peníze, které by si někdo mohl ponechat s čistým svědomím pro sebe. Přesto je věnuje potřebným.

DĚKUJEME!

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.