Podporují nás

Zveme Vás na Hořický jarmark

Hospicové občanské sdružení Duha bude mít na jubilejním 10. Hořickém jarmarku označený stánek. Najdete ho přibližně naproti cukrárně p. Podzimka. Budou se zde prodávat: káva, čaj, zákusky, které napekly členky Duhy a další překvapení.

Od 8.5.2010 má na Krajském úřadě v Hradci Králové sdružení Duha schválenou veřejnou sbírku. Na jarmarku budeme mít ve stánku kasičku, kam můžete přispívat na činnost sdružení, budou se zde prodávat reklamní placky a přívěsky Nadačního fondu Pepina, 80% výtěžku z prodeje těchto předmětů bude převeden na účet sbírky. Tyto reklamní předměty v den jarmarku budou po městě také prodávat  studenti gymnázia a obchodní akademie – potkáte je s červeně označenými pokladničkami  a budou mít u sebe potřebné doklady k dokumentaci sbírky.

Celá akce se koná ve spolupráci s Nadačním fondem Pepina a pod záštitou města Hořice.

Během jarmarku se též koná Den otevřených dveří v  Centru domácí hospicové péče v areálu Městské nemocnice v Hořicích. Uvidíte prostory, které jsme zadaptovali, ukážeme Vám pomůcky potřebné k ošetřování nemocných doma. Budete mít příležitost se na cokoliv zeptat zdravotních sester a lékařů.

Od 17.00 pak bude vernisáží otevřena výstava černobílých fotografií pana Jaroslava Kučery.

Těšíme se na Vás.

                                                                                                                                 MUDr. Pavel Sieber

                                                                                                                                  předseda sdružení

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.