Zveme Vás na Hořický jarmark

Hospicové občanské sdružení Duha bude mít na jubilejním 10. Hořickém jarmarku označený stánek. Najdete ho přibližně naproti cukrárně p. Podzimka. Budou se zde prodávat: káva, čaj, zákusky, které napekly členky Duhy a další překvapení.

Od 8.5.2010 má na Krajském úřadě v Hradci Králové sdružení Duha schválenou veřejnou sbírku. Na jarmarku budeme mít ve stánku kasičku, kam můžete přispívat na činnost sdružení, budou se zde prodávat reklamní placky a přívěsky Nadačního fondu Pepina, 80% výtěžku z prodeje těchto předmětů bude převeden na účet sbírky. Tyto reklamní předměty v den jarmarku budou po městě také prodávat  studenti gymnázia a obchodní akademie – potkáte je s červeně označenými pokladničkami  a budou mít u sebe potřebné doklady k dokumentaci sbírky.

Celá akce se koná ve spolupráci s Nadačním fondem Pepina a pod záštitou města Hořice.

Během jarmarku se též koná Den otevřených dveří v  Centru domácí hospicové péče v areálu Městské nemocnice v Hořicích. Uvidíte prostory, které jsme zadaptovali, ukážeme Vám pomůcky potřebné k ošetřování nemocných doma. Budete mít příležitost se na cokoliv zeptat zdravotních sester a lékařů.

Od 17.00 pak bude vernisáží otevřena výstava černobílých fotografií pana Jaroslava Kučery.

Těšíme se na Vás.

MUDr. Pavel Sieber