Zveme vás na Den otevřených dveří

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na Den otevřených dveří, který u příležitosti Světového dne hospicové a paliativní péče, pořádáme 9. 10. 2015, od 9 – 16 hodin, v Centru domácí hospicové péče.

Úkolem hospicové péče je poskytovat péči těžce nemocným a umírajícím pacientům. Náš Den otevřených dveří je však určen pro širokou veřejnost. Rádi vás seznámíme s posláním hospicové péče, s téměř sedmiletou historií našeho hospice a jeho činností, prací týmu a akcemi dobrovolníků. Součástí prohlídky prostor bude i výstava amatérských fotografií Michala Ludvíka.

Těšíme se na vás!

Tým Domácího hospice Duha, o.p.s.

Plakátek ke stažení: Den otevřených dveří 2015