Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Zveme vás na Den otevřených dveří

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na Den otevřených dveří, který u příležitosti Světového dne hospicové a paliativní péče, pořádáme 9. 10. 2015, od 9 – 16 hodin, v Centru domácí hospicové péče.

Úkolem hospicové péče je poskytovat péči těžce nemocným a umírajícím pacientům. Náš Den otevřených dveří je však určen pro širokou veřejnost. Rádi vás seznámíme s posláním hospicové péče, s téměř sedmiletou historií našeho hospice a jeho činností, prací týmu a akcemi dobrovolníků. Součástí prohlídky prostor bude i výstava amatérských fotografií Michala Ludvíka.

 

Těšíme se na vás!

 

Tým Domácího hospice Duha, o.p.s.

 

Plakátek ke stažení: Den otevřených dveří 2015

 

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.