Zveme lékaře a zdravotní sestry na besedu do Centra DHP v Hořicích

Vážení,

přijměte prosím pozvání na besedu s tématem Domácí hospicová péče.

Velmi rádi Vás a další pracovníky Vaší ordinace přivítáme v Centru domácí hospicové péče v Hořicích. Seznámíme Vás s činností tohoto zařízení. Pohovoříme s Vámi o možnostech paliativní péče o onkologicky nemocné pacienty v domácím prostředí. Podělíme se s Vámi o radosti a strasti naší dosavadní cesty. Velmi nás zajímají Vaše zkušenosti z této oblasti.

Hospicové občanské sdružení Duha provozuje Centrum domácí hospicové péče. Zaměstnanci Centra tvoří hospicový tým, který se zajišťuje komplexní péči o pacienta a jeho rodinu. Pomoc rodině zajišťujeme i po úmrtí nemocného. Součástí Centra je také sociální poradna a půjčovna zdravotních a kompenzačních pomůcek.

Beseda se bude konat ve středu 3. dubna od 17 hodin v Centru domácí hospicové péče v Hořicích (Riegrova 655, 508 01 Hořice, pavilon v areálu nemocnice).

Prosíme o potvrzení účasti na besedě na mailové adrese hospic-horice@seznam.cz nebo na tel. čísle 739 912 781.

Pokud Vám nevyhovuje termín setkání, je možné nás navštívit po předchozí domluvě dle Vašich časových možností.

Za hospicový tým s pozdravem

Mgr. Magdaléna Kolátorová

Sociální poradna Centrum domácí hospicové péče Riegrova 655, 508 01 Hořice tel. 739 912 781