Zázemí centra domácí hospicové péče jde do finále…

Zázemí centra domácí hospicové služby v Hořicích  jde do  finální podoby. Schází ještě vybavení desinfekčními prostředky, které máme již objednané. Dalším krokem bude pozvání hygieny z Jičína, ke schválení provozně-hygienického řádu. V druhé  době nás čeká registrace na KÚ v Hradci Králové a jednání s VZP. Všechny tyto kroky jsou nutné k legalizaci této hospicové služby.

V týmu máme 5 zdravotních sester a 3 lékaře. Další profese jsou nezdravotnické, ale svým příčiněním velice  přispívají k rozvoji této služby. Velkou skupinu tvoří dobrovolníci, z řad hořických občanů. Spolupracujeme též se všemi místními církvemi a zajišťujeme službu duchovní.