Zástupci Perinatálního hospice, z.s. v Duze

Centrum domácí hospicové péče Duhy v Hořicích navštívily zástupkyně Perinatálního hospice, z.s. Dítě v srdci. Perinatální hospic, z.s. je sdružení, které se věnuje rodičům, jejichž děťátku byla během těhotenství diagnostikována život limitující vada. Současně slouží všem, kteří jsou smrtí miminka již zasaženi.

Onemocnění neslučitelné se životem se bohužel netýká pouze starých lidí, jak se mnozí domnívají. Někdy postihuje i ty, kteří měli mít ještě vše před sebou. Velice si proto vážíme této organizace, která myslí na ty nejzranitelnější.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA