Základní kurz paliativní a hospicové péče

Domácí hospic Cesta domů ve spolupráci s lektory mezinárodního kurzu ELNEC / End Of Life Nursing Education Consortium /, mezi které patří i Jana Sieberová z domácího hospice Duha v Hořicích pořádá Základní kurz paliativní a hospicové péče pro zdravotní sestry a pracovníky v sociálních službách. Kurz proběhne v době 1.-4.4.2014 v hospici Rajhrad. Kapacita kurzu je 25 účastníků, jedná se již o 4. pokračování velmi oblíbeného kurzu, který je pořádán pod záštitou ČAS. Lektoři zde předávají své zkušenosti nabyté při kurzu, který proběhl v Salcburku, vedeného americkými lektorkami.

Bližší informace a přihlašovací formuláře najdete na webu Cesty domů.

Pozvánka na kurz ELNEC