Základní kurz paliativní a hospicové péče ELNEC

V rámci mezinárodního projektu ELNEC proběhne Základní kurz paliativní a hospicové péče, s přednáškou Jany Sieberové – o kulturních a duchovních aspektech péče o pacienty v konečné fázi života.

Hlavním cílem kurzu je zlepšit oblast paliativní péče ve zdravotnictví. Primárním cílem je vzdělávat sestry v péči o umírající nemocné.

Místo konání kurzu 5. – 8.4. 2016: Edukační centrum Domu léčby bolesti s hospicem sv. Josefa v
Rajhradě u Brna, Jiráskova 47, 664 61 Rajhrad.

Kurz je určen pro: všeobecné sestry a ostatní zdravotnické pracovníky, sociální pracovníky, pečovatele a další zájemce.