Základní kurz paliativní a hospicové péče Elnec začíná dne 14.4.- 17.4. 2015

Dne 14.4.-17.4. 2015 se koná v Rajhradě u Brna Základní kurz paliativní a hospicové péče, který je určen pro všeobecné sestry a ostatní zdravotnické pracovníky, sociální pracovníky a další zájemce.

Jde o mezinárodní projekt zdravotních sester pracujících s pacienty v konečné fázi života – ELNEC – End of Life Nursing Education Concortium. Jednou z lektorek, které byly vyškoleny v Salcburku, je Jana Sieberová, která přednáší modul Kulturní a duchovní aspekty.