Podporují nás

Začíná advent – radujme se…

    Vánoce vracejí světu radost, naději a život. V této tajemné době si člověk klade množství otázek o sobě, o světě, o smyslu života vůbec. Jestliže se podíváme na náš každodenní život, vidíme, že oproti primitivnímu člověku jsme neudělali příliš mnoho kroků dopředu.

    Stále se dotazujeme na svůj osud hvězd, svá neštěstí svěřujeme čarodějům a abychom získali novou energii, utíkáme do nových světů, které zprostředkovávají drogy nebo různé cestovní kanceláře.

   Aniž o tom víme, neseme si ve svém srdci očekávání spásy, a zároveň se  denně přesvědčujeme o tom, že svým rozumem a silou spásu nikdy nezískáme. Nepřipadá vám to jako nikdy neutišitelný nářek?

     Očekávání je základem života, jeho silou i slabostí. Netrpělivě a zároveň s radostí provází všechna jeho hledání i nacházení. Uchovává též všechna jeho tajemství.  Očekávání velí očím, aby zpozorněly a rukám, aby byly připraveny.

      Vánoční tajemná radost se v nás začíná zítřkem probouzet… Je vložena do světa každý rok  a  už nikdy se nevezme zpět. Volá do našich srdcí: „Světe, mám tě rád! Člověče, mám tě rád!“

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.