Žáci sociálního oboru a obchodní akademie na pomoc Duze

Domácí hospicová péče není hrazena zdravotními pojišťovnami. Úkolem každého domácího hospice je krom poskytování pomoci umírajícím a jejich rodinám, také sám shánět pomoc pro sebe. Někdy však taková pomoc přijde sama, aniž bychom o ní žádali. V pondělí nás navštívili žáci sociálního oboru Gymnázia, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice a přinesli dárky pro potřeby Duhy, v podobě vlastnoručních vánočních výrobků. V ten samý den došli do hospice i žáci ze třídy 4. O obchodní akademie a zapojili se do zpracování nezbytné předvánoční pošty, což nám velmi pomohlo. DĚKUJEME!