VZP v současné době neuzavře s o.s. Duha smlouvu

VZP v Hradci Králové nám oznámila, že prozatím s o.s. Duha neuzavře smlouvu na  poskytnutí financí pro  domácí hospicovou péči. Jednání o financování bude s VZP znovu probíhat v září tohoto roku. Budeme nuceni z těchto důvodů požadovat spoluúčast pacienta k  úhradě domácí hospicové služby.

Zároveň proběhlo jednání s prof. Peterou a prof. Filipem z  Kliniky  onkologie v Hradci Králové, kteří nám pomáhají v hledání finančních cest pro zajištění paliativní péče a hlavně její dostupnosti  pro onkologické pacienty v terminálním stadiu v tomto regionu. Velmi děkujeme!