03. 10. 2018, 11:04

Výtvarná a fotografická soutěž "Byl jednou jeden život"

V roce 2019 oslaví Domácí hospic Duha 10 let! Protože to bylo 10 let plných života a naším cílem je přinášení života do dní našich pacientů, rozhodli jsme se při této příležitosti vyhlásit soutěž pod názvem – BYL JEDNOU JEDEN ŽIVOT. Život vnímáme všude kolem nás: v mezilidských vztazích, v přírodě, u zvířat… Dokážete život a jeho barvy zachytit na fotografii nebo ve vlastnoručně namalovaném obrázku? Pošlete nám výsledek! Nejlepší díla budou odměněna cenami!

Soutěžní kategorie:

I. kategorie -předškolní věk

II. kategorie -6 -11let

III. kategorie - 12 -15 let

IV. kategorie - 15 a více let

V rámci kategorií budou vyhodnoceny zvlášť fotografie a zvlášť obrázky. Technika pro obrázky je buď kresba, nebo malba. Přijímané budou obrázky ve formátu A4 nebo A3.

Fotografie přijímáme v minimálním rozměru 10 x 15. Preferujeme doručení tištěných fotografií na adresu hospice: Riegrova 655, 508 01 Hořice. Digitální verzi můžete zaslat na e-mail koordinátora soutěže zdislavapolakova@gmail.com.

UZÁVĚRKA 15. 2. 2019

Bohužel není v našich možnostech vracet díla autorům zpět. Posílejte nám pouze ty obrázky a fotografie, kterých vám pak nebude líto. :)

Veškerá svá zaslaná díla prosím označte z druhé strany celým jménem, adresou, e-mailem a telefonem, abychom vás v případě výhry mohli snadno kontaktovat. K zasílaným dílů prosím přiložte též písemný vzkaz, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro potřeby soutěže a se zveřejněním svého díla na výstavě, která bude uskutečněna u příležitosti výročí 10 let Domácího hospice Duha. V případě nezletilého autora musí být souhlas podepsán jeho zákonným zástupcem. Koordinátor soutěž a bližší informace: Mgr. Zdislava Poláková, e-mail: zdislavapolakova@gmail.com, Tel. 733 144 547