Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Výstava fotografií ŠKOLA MICHAEL for MAMMA HELP

Zveme vás na výstavu fotografií ŠKOLA MICHAEL for MAMMA HELP. Žena a rakovina prsu – jak toto téma vidí, vnímá a cítí mladá generace fotografů-studentů Střední a Vyšší odborné školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Vernisáž výstavy se uskuteční 23. 4. 2018 v 16 hodin, foyer Městského úřadu Hořice. Hudební program zajišťují žáci ZUŠ Hořice. Připraveno bude i malé občerstvení. Výstava potrvá do 18. 5. 2018. Výstava se koná ve spolupráci s Domácím hospicem Duha.

Mamma Help – organizace nabízí odborné poradenství ženám s rakovinou prsu. Pomáhá těmto ženám se zorientovat v jejich těžké životní situaci. Nabízí osobní zkušenost terapeutek, které si samy onemocněním prošly, různé rady a tipy, individuální přístup a empatii. Vedle tohoto hlavního cíle Mamma HELP provozuje edukační činnost a nabízí nemocným členství ve Sdružení pacientek.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.