Výstava fotografií ŠKOLA MICHAEL for MAMMA HELP

Zveme vás na výstavu fotografií ŠKOLA MICHAEL for MAMMA HELP. Žena a rakovina prsu – jak toto téma vidí, vnímá a cítí mladá generace fotografů-studentů Střední a Vyšší odborné školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Vernisáž výstavy se uskuteční 23. 4. 2018 v 16 hodin, foyer Městského úřadu Hořice. Hudební program zajišťují žáci ZUŠ Hořice. Připraveno bude i malé občerstvení. Výstava potrvá do 18. 5. 2018. Výstava se koná ve spolupráci s Domácím hospicem Duha.

Mamma Help – organizace nabízí odborné poradenství ženám s rakovinou prsu. Pomáhá těmto ženám se zorientovat v jejich těžké životní situaci. Nabízí osobní zkušenost terapeutek, které si samy onemocněním prošly, různé rady a tipy, individuální přístup a empatii. Vedle tohoto hlavního cíle Mamma HELP provozuje edukační činnost a nabízí nemocným členství ve Sdružení pacientek.