Podporují nás

Všechny dárky nemusí být pod stromečkem

Hospicové sdružení Duha se dostává do povědomí lidí v Hořicích i v okolí. Nejen svým mediálním obrazem, ale hlavně konkrétní činností, i když zdaleka ještě nedisponuje vším, co je k paliativní péči potřeba. Díky dotaci, kterou Duze poskytl Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, byla zakoupena dvě polohovací lůžka. Také zázemí v tzv. pavilonu, v areálu nemocnice, již dostává žádoucí podobu. A to  nejen díky nasazení členů sdružení, ale i pomoci sympatizantů.

            Vzhledem k vysokým pořizovacím cenám většiny nezbytných pomůcek, vítá sdružení každou možnost, jak získat jakoukoliv částku na jejich nákup. V prvé řadě jde o lineární dávkovač léků a přenosný kyslíkový přístroj, každý z nich přijde na zhuba třicet tisíc korun. A tak máte-li chuť přispět i vy, nezapomeňte se při návštěvě adventních trhů na hořickém náměstí zastavit u stánku   Hospicového sdružení Duha. Pokud si u nás dáte čaj nebo kávu a k tomu něco malého k zakousnutí, či koupíte knížku, jistě váš příspěvek poslouží těm nejpotřebnějším.

                                                             Jindra Váchová

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.