Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Vítáme novou zdravotní sestru

Domácí hospic Duha ve svých řadách vítá novou zdravotní sestru paní Gabrielu Jánskou z Nové Paky. Ve zdravotně-sociálním týmu máme 2 lékaře, 4 zdravotní sestry,které pracují na plný úvazek, 1 sociální pracovnici, 1 zdravotní sestru na DPP, 1 ošetřovatelku a kaplana. Máme radost, že pracovní tým se každým rokem rozšiřuje o další zaměstnance.

Stále větší množství důkazů jak z populace, tak z průzkumu mezi pacienty ukazuje, že většina pacientů s nádorovou nemocí by raději chtěla zemřít ve svém vlastním domově. Tato skutečnost však souvisí s přítomností silné sítě poskytovatelů paliativní péče. Mnozí pacienti mohou trávit závěr života doma, ale právě v této fázi jsou často převáženi do nemocnice, kde umírají.

Je třeba pravdivě vést rozhovor s pacientem i s jeho rodinou, brát na vědomí všechny okolnosti a pokusit se naplnit jejich přání, je-li to možné.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.