Vernisáž obrazů MUDr. Petra Kašpara

Za bohaté účasti veřejnosti proběhla vernisáž obrazů MUDr. Petra Kašpara, o kterých on sám praví, že jsou „čirým amatérismem“. V současnosti je již většina prodána nebo zamluvena. Vy si je však můžete ještě přijít prohlédnout do hospice, kde budou vystaveny do 20. 11. Děkujeme všem návštěvníkům, městu Hořice za vypůjčení malířských stojanů, panu Koláčnému za skvělou hru na housle a především Petru Kašparovi, že svolil k uskutečnění této akce.

Slovo Jany Sieberové

Atmosféru na vernisáži doprovodil hrou na housle Ondřej Koláčný