Podporují nás

Veřejné hlasování o nominaci Duhy na cenu SozialMarie

Domácí hospic Duha je letos nominován na mezinárodní cenu SozialMarie, kterou uděluje původem rakouská nadace za nové projekty a sociální inovace.

Cenu získají tři nejlepší projekty, které obdrží dar 15 000 € (cca 385 000 Kč), 10 000 € a 5 000 €. Dalších 15 projektů obdrží dar 2 000 €.

Nejlepší projekty vybírá odborná porota (z celkem 224 nominovaných projektů z celé střední Evropy), přičemž o první tzv. „Ceně veřejnosti SozialMarie“ rozhodujete právě Vy elektronickým hlasováním.

Hlasování veřejnosti trvá od 20. 2. – 27. 2. 2019, tedy pouze týden!!!

Aby se předešlo tomu, že jeden člověk bude hlasovat vícekrát pro stejný projekt, je hlasování podmíněno jednoduchou registrací. Součástí registrace nejsou žádné poplatky ani jakékoliv jiné povinnosti. Slouží čistě pro účel hlasování. Děkujeme, pokud jste se rozhodli podpořit náš projekt Centra domácí hospicové péče, které již deset let pečuje o umírající a poskytuje služby pečujícím rodinám!

K hlasování pro Domácí hospic Duha přinášíme tento návod:

1) Zde vyplňte registrační formulář: https://www.sozialmarie.org/cs/auth/register

2) Po vyplnění registračního formuláře Vám přijde e-mail, že registrace byla provedena úspěšně, s odkazem na potvrzení registrace. Klikněte na odkaz v došlém e-mailu.

3) Odkaz Vás přesměruje na webové stránky SozialMarie, kde již stačí kliknout v seznamu projektů na Centrum domácí hospicové péče; naleznete zde: https://www.sozialmarie.org/cs?page=18

4) Otevře se vám stránka projektu, kde je již aktivní tlačítko „Hlasujte pro tento projekt“

5) Hotovo 🙂

V případě, že se Vám po kliknutí na hlasovací tlačítko otevře přihlašovací okno, je nutné se znovu přihlásit těmi údaji, které jste uvedli v registraci. Poté je možné již bez problémů hlasovat.

Děkujeme za Váš čas, který věnujete podpoře našeho projektu, ať již hlasováním nebo šířením této zprávy!

Váš

Domácí hospic Duha

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.