Vánoční setkání členů a přátel hospice Duha

Vážení přátelé,

srdečně Vás všechny zveme na malé vánoční zastavení, které se uskuteční v Centru domácí hospicové péče v Hořicích dne 21.12. v 18. hodin.

Vánoce jsou vždy nové a vždy mluví k našemu životu. Pokaždé nám připomenou něco jiného. Jednou jsou to potřeby chudých a tím se zdůrazní i naše štěstí, podruhé nám dají posilu v těžkostech a připomenou nám, že vzájemná láska je bohatstvím, které převáží hmotnou tíseň i lidský žal. Tehdy totiž do našeho srdce vstoupí mír a uslyšíme andělský hlas zvěstující pokoj všem lidem dobré vůle.