Podporují nás

Světový den hospiců v Hořicích a v Nové Pace…

     Vážení přátelé,

     v rámci oslavy Světového dne hospiců se uskuteční v Hořicích a v Nové Pace veřejná sbírka určená k podpoře hospicové paliativní péče. Budete potkávat ve dnech 4. 10. – 9.10. 2010 studenty středních škol, kteří budou rozdávat propagační materiál, kde najdete informace o myšlence hospice a o aktivitách sdružení Duha.

   Pomáhat umírajícím zemřít důstojně v domácím prostředí , bez bolesti a nebýt opuštěn, je společným krédem hospiců na celém světě. Vzhledem k celorepublikové situaci nefinancování domácí hospicové péče se i vy můžete zapojit do diskuse proč a z jakého důvodu vaše zdravotní pojišťovny tuto péči nehradí. 

   Všímáte si odlidštění společnosti? Vidíte také nezájem o ty nejslabší a  nejzranitelnější? Znáte  heslo dnešního světa: Mít a užít? Ale – život však nepatří jenom těm, kteří si budují  to své vlastní štěstíčko, život by měl být o pomoci. Vždyť ty když dnes  pomůžeš mně – zítra já pomůžu tobě!

  Proto velmi děkujeme Vám všem, kteří společně s námi říkate  životu ano i na jeho konci!

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.