Studenti Biskupského gymnázia z Hradce Králové navštíví Centrum DHP

Studenti Biskupského gymnázium Bohuslava Balbína z Hradce Králové přijedou dne 5.11. 2014 do Centra domácí hospicové péče v Hořicích, kde se seznámí s poskytováním domácí paliativní péče u pacientů v konečné fázi života v jejich přirozeném prostředí. Věříme, že kvalitní vzdělávání mladých lidí v oblasti tohoto druhu péče přispěje k boji proti stereotypům, které způsobují, že služby paliativní péče nejsou stále nabízeny těm, kteří tuto službu potřebují.