Stále probíhají práce na rozvodech vody

V hospicovém pavilonu se dokončují práce na rozvodech teplé a studené  vody. Následovat bude pokládání linolea. Současně opravujeme darovaný nábytek, který musí splňovat dnešní hygienické normy.

Snažíme se též vytvořit prostředí, které bude příjemné rodinám nemocných pacientů, zdravotnickému personálu a všem z Vás,  kteří navštívíte tyto prostory.

Chodba pavilonu bude sloužit jako přednášková místnost. Již v listopadu se zde uskuteční besedy se studenty na téma „Jak pomoci těžce nemocným aneb proč nesouhlasíme s eutanazií“.