22. 10. 2013, 15:45

Srdečně zveme přátele Domácího hospice Duha o.p.s.

Milí hospicoví přátelé. Srdečně zveme všechny příznivce Domácího hospice Duha o.p.s. na

III. Královský bál

pořádaný jičínskou farností

v sobotu 23. listopadu od 1​​9:00 hodin ve Valdicích

ve prospěch Domácího hospice Duha, o.p.s.

Královský bál získává již svou tradici a do té tradice patříme i my, neboť jičínští se rozhodli, že náš hospic budou tímto způsobem trvale podporovat. Minulý rok jsme z obdrženého příspěvku zakoupili koncentrátor kyslík pro potřeby našich pacientů a klientů půjčovny.

Přijměte tedy pozvání ke společnému prožití příjemného večera. Pojďme se jičínským představit jako živé společenství kolem dobrého díla v němž každý člen má své místo.

Pro prezentaci budeme vytvářet informační panely o všech rovinách působení hospice. Rádi přijmeme i Vaše příspěvky nebo svědectví o tom, co pro Vás znamená být součástí tohoto působení.

Na viděnou v sále plném hudby, kde si však budeme moci i popovídat, se těší celý hospicový tým.

Dávám vědět s předstihem, abyste si 23. listopad vyhradili v diáři pro setkání.

Ozvěte se prosím, zda s Vámi můžeme počítat a kolik míst máme zarezervovat.

S pozdravem,

Magdaléna Kolátorová