16. 09. 2010, 17:08

Srdečně zveme na benefiční koncert 17. září 2010

Vážení členové APHPP a přátelé hospiců,   pokud jste si ještě nerezervovali místa na náš benefiční koncert tak neváhejte, máme posledních 25 volných míst.   Dovolujeme si Vás pozvat na Komorní koncert souboru „AD LIBITUM“ na podporu Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče. Koncert se koná v pátek 17. září 2010 v 19 hodin v Arcibiskupském paláci v Praze. Účinkují členové VLACHOVA KVARTETA Praha a klavíristka Helena Suchárová Weiser. Záštitu poskytl arcibiskup pražský, metropolita a primas český Mons. Dominik Duka OP, který pronese úvodní slovo. Na programu budou skladby Ludwiga van Beethovena a Antonína Dvořáka (pozvánka v příloze).

Základní cena vstupenky je 200 Kč.

Částku vstupného lze navýšit dle Vašeho uvážení - výtěžek z koncertu podpoří hospicové hnutí v České republice.

Pro rezervaci míst a informaci o platbách kontaktujte manažerku vnějších vztahů Jarmilu Neumannovou, tel. 731 625 951, e-mail: propagace@asociacehospicu.cz.                                                                                                                                                                     Rádi Vám vystavíme darovací smlouvu či potvrzení o daru pro daňové účely - prosíme o zaslání kontaktních informací – viz níže.

Další informace si můžete najít na našich nových webových stránkách: www.asociacehospicu.cz.