Podporují nás

Solidarita v Hořicích…

     Považuji za velký úspěch proměnu obyvatel Hořic a okolí k dobrému. Víme, že dříve naši umírající byli vytlačováni za zdi ústavů a pro společnost byli tito nemocní jednoduše  tabu.

      Dnes v Hořicích veřejně budujeme službu, na  které se začíná podílet značná  vrstva místních obyvatel. Ale nejenom z Hořic. Pomoc nabízí i okolní města a vesnice.  Radujeme se z toho!  Vždyť  soužití zdravých,  nemocných,  mladých a seniorů  je normální.

     Mladá generace u nás  začíná vidět a slyšet!  Buduje se v nich úcta k těžce nemocným. A my díky tomu všemu poznáváme, že právě tito mladí lidé nemají problém postarat se o své rodiče a prarodiče.

    Samozřejmě, že těch, kteří nepřejí této službě a házejí nám klacky pod nohy, je také přiměřeně. Navzdory tomu všemu, se domácí hospicová  péče v Hořicích  rozvíjí !

     Děkujeme Vám všem srdečně za pomoc !  A zároveň děkujeme těm z Vás, kteří nám svou pomoc nabízíte. Vnímáme právě při této službě  potřebnou lidskou solidaritu, která znamená jenom to jediné, vykročení tím  správným směrem…

                                                                                                                     J.S.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.