13. 10. 2020, 15:02

Služby Domácího hospice Duha zůstávají v provozu bez omezení

Služby Domácího hospice Duha zůstávají stále plně dostupné pacientům! Stejně jako na jaře letošního roku, ani nyní neomezujeme provoz. Všichni naši zaměstnanci dodržují přísná opatření, aby se zabránilo případné nákaze koronavirem COVID-19 a jeho šíření.

Pro návštěvníky hospicových prostor, obzvláště klienty půjčovny zdravotních a kompenzačních pomůcek, je připravena dezinfekce na ruce. Prosíme o její použití při každém vstupu do hospice a taktéž o dostatečné zakrytí obličeje (úst i nosu). Samotné prostory jsou každý den pravidelně dezinfikovány.

Chceme poděkovat všem, kteří se v této nelehké době rozhodli poskytnout finanční prostředky na provoz našeho zařízení. Existence domácích hospiců zůstávala po mnoho let pouze v rukou dárců a sponzorů. Nejinak tomu zůstane i v budoucích měsících. Hluboce se skláníme přede všemi, kteří podporují péči o umírající, častokrát navzdory vlastní zhoršené ekonomické situaci.

Přejeme Vám všem hodně zdraví a pevnou naději!

Vaše Duha