Setkání zdravotníků 19.11. 2011

Setkání zdravotně-sociálního týmu HOS Duhy se uskuteční dne 19.11. v 8.30 hodin v Centru domácí hospicové péče v Hořicích.

Po průkopnické fázi, která trvala téměř 3 roky, budeme společně hledat konsenzus domácí hospicové péče v praxi. Setkání se bude účastnit 7 zdravotních sester, 2 lékaři, sociální pracovnice a duchovní.

Hospicové občanské sdružení Duha se snaží zajistit, aby domácí paliativní péče byla nedílnou součástí všech zdravotnických služeb. Dále usiluje o vybudování partnerství mezi praktickými lékaři a pracovníky poskytující paliativní péči. Profesionální tým nabízí odborné znalosti v oblasti léčení bolesti, kontroly symptomů a psychosociální podporu.