Setkání zástupců tří krajů provozujících domácí hospicovou péči proběhne v květnu v Hořicích…

Navrhované setkání zástupců tří krajů z ČR poskytujících domácí hospicovou péči se uskuteční v květnu v Hořicích. Setkání se zúčastní členové Hospicového  hnutí – Vysočina, o.s. z Nového Města na Moravě, členové z Hospicové  péče sv. Zdislavy z Liberce a členové z Hospicového  občanského sdružení Duha v Hořicích.

Společná zpráva o poskytování hospicové péče v těchto krajích bude sloužit pro budoucí kroky, které povedou ke stabilizaci domácí hospicové péče v ČR.