Setkání v Písku a Třeboni

Dne 1.2.a 2.2. 2016 se uskuteční setkání v Domácím hospici Athelas v Písku a v Domácím hospici sv. Kleofáše v Třeboni se zástupci Domácího hospice Duha v Hořicích.

Cílem setkání je výměna zkušeností v poskytování domácí hospicové péče, ale také povzbuzení do dalších kroků a cest. Je potřebné uchovat si orientaci na podstatu našeho povolání, v týmech nevytratit ducha při vytváření struktur a autoritu uplatňovat lidsky a křesťansky. Je dobré si také uchovat okamžiky, kdy si všichni dokážeme uvědomit proud života, který nás sjednocuje.