Setkání v neděli 28.2. v 9 hodin…

Milí přátelé, setkání v neděli dne 28.2. v 9 hodin v Centru domácí hospicové péče proběhne s paní Miluškou Bittnerovou a se starostou města Hořic, který přijal naše pozvání. Také přijede část členů Duhy z Litoměřic.

Jednání se bude týkat připravované benefiční akce v květnu, projednání postupu proti těm, kteří se snaží domácí hospicové péči v Hořicích nejen škodit, ale také jí oslabit a zrušit. Dále budeme jednat o návštěvě hygieny a stavebního úřadu, která je naplánována na příští týden.

Sdružení Duha se snaží o dostupnost paliativní péče pro umírající v tomto regionu a to se  i  přes všechny překážky daří!