Setkání s Domácím hospicem z Rychnova n/K

Dne 24.9. 2014 se v Centru DHP uskutečnilo pracovní setkání s ředitelkou a sociální pracovnicí z Domácího hospice Setkání z Rychnova n/K.

Paliativní péče musí být efektivní a proto ji poskytuje tým pracovníků, kteří musí být vybaveni znalostmi a dovednostmi ve všech aspektech péče. Společně zastáváme názor, že je velmi důležité vytvářet v našich městech a obcích prostředí, kde by byla paliativní péče dobře chápána a přijímána.

Setkávání mezi týmy domácích hospiců považujeme za velmi obohacující. Předáváme si zkušenosti, dotýkáme se obtížných věcí a vzájemně se posilujeme.