Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadační fond Atýsek Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Skype konference dne 18.2. 2015

Dne 18.2. 2015 ve 13.00 hodin se uskuteční první setkání přátel domácích hospiců po Skype.

Neklademe si za cíl debatu o problémech, které zažíváme při poskytování domácí hospicové péče, ale jde nám o to, abychom mezi sebou zakusili jednotu, ducha kolegiality a nesli své radosti i starosti v duchu společenství.

Naše setkání proběhne prostě a jednoduše. Cílem je rozdělit se o to, co máme v hloubi naší duše, o zkušenostech v poskytování domácí hospicové péče v našich městech a obcích.

Hlavním mottem naší konference je slibná perspektiva sdílení života ve službě druhým a hluboké přátelství, které jsme mezi sebou navázali. Uvědomujeme si, že je to velké bohatství, které může být darem i pro ostatní poskytovatele hospicové péče.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.