15. 02. 2015, 19:22

Skype konference dne 18.2. 2015

Dne 18.2. 2015 ve 13.00 hodin se uskuteční první setkání přátel domácích hospiců po Skype. Neklademe si za cíl debatu o problémech, které zažíváme při poskytování domácí hospicové péče, ale jde nám o to, abychom mezi sebou zakusili jednotu, ducha kolegiality a nesli své radosti i starosti v duchu společenství. Naše setkání proběhne prostě a jednoduše. Cílem je rozdělit se o to, co máme v hloubi naší duše, o zkušenostech v poskytování domácí hospicové péče v našich městech a obcích. Hlavním mottem naší konference je slibná perspektiva sdílení života ve službě druhým a hluboké přátelství, které jsme mezi sebou navázali. Uvědomujeme si, že je to velké bohatství, které může být darem i pro ostatní poskytovatele hospicové péče.