Setkání domácích hospiců v Telči

Dne 2.10. 2014 se v Telči uskuteční setkání týmů domácích hospiců se zakladatelkou hospicové péče v ČR MUDr. Marií Svatošovou. Ve večerních hodinách bude následovat přednáška paní doktorky pro veřejnost.

MUDr. Marie Svatošová je neúnavnou propagátorkou hospicového hnutí v ČR a poslední roky i organizátorkou evangelizačních kurzů Alfa. Hospicové péči věnovala řadu článků a publikací, k nejznámějším se řadí Hospice a umění doprovázet. Populární jsou i její knížky duchovních úvah, vydané v Karmelitánském nakladatelství.