Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Setkání domácích hospiců v Telči

Dne 2.10. 2014 se v Telči uskuteční setkání týmů domácích hospiců se zakladatelkou hospicové péče v ČR MUDr. Marií Svatošovou. Ve večerních hodinách bude následovat přednáška paní doktorky pro veřejnost.

MUDr. Marie Svatošová je neúnavnou propagátorkou hospicového hnutí v ČR a poslední roky i organizátorkou evangelizačních kurzů Alfa. Hospicové péči věnovala řadu článků a publikací, k nejznámějším se řadí Hospice a umění doprovázet. Populární jsou i její knížky duchovních úvah, vydané v Karmelitánském nakladatelství.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.