Setkání členů a přátel hořické Duhy…

Vážení a milí příznivci  hospice Duha v Hořicích,

dovolte mi připomenout setkání nás všech, které se uskuteční dne 27.10. v 18. hod. v hospicovém pavilonu. Děkujeme vám, kteří jste vyslyšeli naše volání o pomoc v dubnu tohoto roku. S  vaší pomocí jsme mohli poskytnout domácí hospicovou péči již několika nemocným v plném rozsahu.

Přes všechna uskalí, na které v naší činnosti narážíme, se nijak nezastavujeme. Vyjednáváme a oslovujeme nové dárce, vyvýjíme velké množství aktivit, které přispívají k rozvoji domácí hospicové péče v tomto regionu.

Jsme vděčni za vaši solidaritu především s našimi nemocnými a prosíme o další vaší podporu a  účast. Přijměte za to náš upřímný dík.

Jana Sieberová