Proč a jak podpořit domácí hospicovou péči

Hospicové sdružení Duha pomáhá rodinám pečovat o svého blízkého umírajícího v domácím prostředí. Poskytuje službu ve dne i v noci. Snažíme se, aby každý mohl žít na konci života tak, jak si přeje.

Víme, že asi 75% lidí umírá o samotě, v nemocnicích, v léčebnách. Snažíme se o změnu celého systému domácích služeb v ČR. Snažíme se o rozvinutí této služby tak, aby se stala běžně dostupnou.

Jsme organizací neziskovou, služby jsou financovány z darů drobných lidí a firem. Podpořit nás můžete svou vlastní aktivitou, vítáme i dary věcné a finanční.

Za každou pomoc děkujeme !