Proběhl benefiční VI. Královský bál ve Valdicích

Časy venkovních zábav a setkání jsou pro letošní rok nenávratně pryč. Ovšem s každým koncem začíná něco nového. Období plesů jste mohli symbolicky zahájit ve Valdicích, kde proběhl VI. Královský bál. A byl plný královských srdcí!

Královský bál spojuje každoročně příjemné s užitečným. Pro tanec i poslech hrála kapela LEVOU RUKOU BAND, s předtančením Taneční formace KROK HK a TK Jičín. Jídlo a pití doplňovala tombola o bohaté ceny.

I letos se pořadatelé z jičínské farnosti rozhodli věnovat veškerý výtěžek na náš Domácí hospic Duha a prostor byl i pro prezentaci našich materiálů. S úvodními slovy vystoupili vedle pořadatelů také Jana a Pavel Sieberovi. Zvláštním hostem, který přišel pozdravit účastníky plesu, byl pan senátor Tomáš Czernin.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem účastníkům a věříme, že se všichni dobře bavili. Zvláštní poděkování patří jičínské farnosti za tuto podporu, která pomáhá zlepšovat péči o umírající. Dar pro náš domácí hospic nakonec tvořil 62.000,-.

DĚKUJEME!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA