Přivítáme vás v Centru DHP

Vážení,

rádi vás po předchozí telefonické domluvě přivítáme v Centru DHP. Nabízíme prohlídku prostor a objasnění problematiky domácí hospicové péče. Je možné si pro skupinu dopředu domluvit komentovanou přednášku s následnou diskusí. Vítáme zdravotníky, sociální pracovnice a veřejnost.

Snahou Hospicového občanského sružení Duha je kultivace paliativní péče v našem regionu. Lékařská, ale i ošetřovatelská problematika je v paliativní péči v mnoha ohledech specifická. Působí také v oblasti psychologie, sociální a spirituální péče.

Cílem sdružení Duha je postupovat proti stereotypům, které způsobují, že pacientům nejsou nabízeny služby paliativní péče, když je potřebují.