Přednáška ve FN Hradec Králové pro studenty

Dne 18.4. 2018 se uskuteční přednáška Jany Sieberové ve Fakultní nemocnici Hradec Králové pro studenty Zdravotnické školy.

Cílem přednášky je poukázat na současné slabiny péče o pacienty v závěrečné fázi života a popsat jejich situaci v jednotlivých kasuistikách. V přednášce jsou představeny konkrétní kroky nutné ke zbudování domácího hospice. Přednášející také hodnotí mnohaleté zkušenosti z doprovázení a identifikuje hlavní slabiny péče o umírající pacienty. Současně hledá a navrhuje konkrétní kroky, které mohou změnit jejich nelichotivé podmínky.