Přednáška v Nové Pace dne 16.1. 2015 od 18:00 hodin

Dnešní lidé se cítí nesví, jsou-li konfrontováni s bolestí, utrpením a smrtí. Obdivují zdraví, úspěch, výkon a užitečnost. Uvedený způsob myšlení se však stává vážným ohrožením lidskosti člověka.

Srdečně jste zváni dne 16.1. 2015 od 18:00 hodin do Městského kulturního střediska v Nové Pace na setkání se zakladateli domácího hospice Duha v Hořicích Janou a Pavlem Sieberovými. Hovořit budou o přístupu k nevyléčitelně nemocným a umírajícím i k jejich blízkým.

Kde jinde než u lůžka umírajícího můžeme lépe projevit vztah plný naslouchání, respektu, zájmu, soucítění a lásky? Vztah, který i nás obohatí a který snad jednou – v blízkosti naší vlastní smrti – nám bude velkou oporou a pomocí.