Přednáška pro zaměstnance MMN, a.s. nemocnice v Semilech

Dne 5.2. 2018 od 13:00 hodin se uskuteční přednáška s problematikou paliativní péče pro zaměstnance MMN,a.s.  nemocnice v Semilech.

Jana Sieberová ve své přednášce seznamuje posluchače se skutečností uvědomění si nevyléčitelného onemocnění, emočního prožívání jak na straně nemocných, tak i jejich blízkých. Důležitost klade nejen na poskytnutí odborné paliativní péče, ale hovořit bude o rozpoznání spirituálních potřeb u nemocných, ale také o nabídce duchovní služby a její podstaty.

Účastníci tak mohou získat představu o poskytování domácí hospicové péče včetně rozhovorů v duchovní péči, kdy se pečující profesionál citlivě dotýká hloubky nitra pacientů i rodin a nechává tak vzájemnou spolupráci v atmosféře svobody, důstojnosti, sdílení, úcty k prožitým chvílím.