Přednáška v Centru DHP

23.4. 2012 proběhla přednáška v Centru DHP pro třetí ročník studentů sociálně správního oboru, který studují na gymnáziu v Hořicích.

Dlouhodobým cílem Hospicového občanského sdružení Duha je  celkové zlepšení přístupu současné společnosti k nevyléčitelně nemocným. Z tohoto důvodu pořádáme přednášky, semináře, poskytujeme konzultace, individuální pohovory a telefonické poradenství.

Poskytujeme informace také těm, kteří chtějí založit mobiní hospic či se snaží o kultivaci péče o umírající ve standartních nemocnicích.