Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Přednáška s hospicovou tématikou v Jičíně dne 5.5. 2015 od 16:00 hodin

Dne 5.5. 2015 od 16:00 hodin se v zasedací místnosti MěÚ v Jičíně na Žižkově náměstí uskuteční přednáška Jany Sieberové z Domácího hospice Duha v Hořicích s cílem edukace veřejnosti v oblasti paliativní hospicové péče tak, aby byla dobře chápána a přijímána.

Informovat veřejnost je velice obtížné z důvodu náročnosti daného tématu a tabuizace smrti. Nicméně dobrá komunikace zvlášť mezi poskytovateli zdravotní a sociální péče a hospicových týmem přispěje ke kvalitní péči o umírající pacienty v oblasti Jičínska.

Jste srdečně zváni!

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.