Přednáška pro zdravotní sestry v Paláci Charitas – celostátní odborná konference „Stáří“

Dne 29. 4. 2016 se uskuteční odborná konference „Stáří“ v Paláci Charitas. Za Domácí hospic Duha, o.p.s. přednáší Jana Sieberová.

Konference se koná dne 29. 4. 2016 v Konferenčním centru Paláce Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2. Budova se nachází v blízkosti tramvajové zastávky Moráň. Vstup do sálu je z pasáže, která je označena nápisem „Taneční Vavruška“.

Konference je ohodnocena 10 kredity ČAS, POUZP.

Mezi 7:20 – 8:00 hod bude probíhat registrace všech účastníků.

Podrobný program naleznete zde: program Staří 29. 4. 2016