Přednáška o hospicové péči v Nové Pace…

Dnes proběhly dvě přednášky o hospicové péči v Nové Pace. První se uskutečnila na místním gymnáziu a byla určená studentům  3 a 4 ročníků. Druhá přednáška byla pro veřejnost a proběhla ve velice vstřícné atmosféře.

Bylo poznat, že místní obyvatelé mají zájem o podporu domácí hospicové péče a o podporu hospiců v ČR vůbec. Do přednášky bylo na závěr zahrnuto téma eutanázie. Byli jsme velice rádi, že jsme ve shodě. S eutanázií a s její legalizací nesouhlasíme !!! Eutanazie je úmyslné zabití člověka na přání, tudíž vražda – dle zákonů naší země!

Během přednášky se uskutečnila finanční sbírka věnovaná Hospicovému občanskému sdružení Duha, jejíž výnos činí 1300 Kč. Děkujeme!