Přednáška na Královéhradeckých ošetřovatelských dnech 12.9. 2014

Jana Sieberová přednášela dne 12.9. 2014 zkušenosti z doprovázení na Královéhradeckých ošetřovatelských dnech, které pořádá FN Hradec Králové.

Znamená skutečně smrt konec všech našich myšlenek a činů? Je vůbec možné připravit se na svůj konec se stejnou pečlivostí jako na naše narození? Svědectví hospicové služby, ale především svědectví z doprovázení, otevřelo velice plodnou diskusi mezi zdravotními sestrami.

Hlavní sestra FNHK  vyjádřila otevřenou podporu Domácímu hospici Duha v Hořicích. Děkujeme a těšíme se na budoucí spolupráci, která se tímto otevírá.