Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Přednáška na Královéhradeckých ošetřovatelských dnech 12.9. 2014

Jana Sieberová přednášela dne 12.9. 2014 zkušenosti z doprovázení na Královéhradeckých ošetřovatelských dnech, které pořádá FN Hradec Králové.

Znamená skutečně smrt konec všech našich myšlenek a činů? Je vůbec možné připravit se na svůj konec se stejnou pečlivostí jako na naše narození? Svědectví hospicové služby, ale především svědectví z doprovázení, otevřelo velice plodnou diskusi mezi zdravotními sestrami.

Hlavní sestra FNHK  vyjádřila otevřenou podporu Domácímu hospici Duha v Hořicích. Děkujeme a těšíme se na budoucí spolupráci, která se tímto otevírá.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.