Přednáška Jany Sieberové na mezinárodní konferenci v Praze

Ve dnech 8 – 10. 3. 2016 proběhne na Karlově univerzitě v Praze mezinárodní konference na téma: Rodina v sekularizovaném světě, se zvláštním zřetelem k problematice seniorů.  Součástí konference je i téma paliativní péče, hospiců a důstojného stáří. Za Domácí hospic Duha bude mít přednášku Jana Sieberová.

Konference se koná pod záštitou J. Em. kardinála Duky, arcibiskupa pražského, Nadačního fondu Zdravé srdce a Lubomíra Zaorálka, ministra zahraničních věcí ČR.

Podrobný program (v italštině) naleznete zde: Conferenza di Praga 2016