Pravidelní dárci Domácího hospice Duha

Rádi zveřejňujeme další pravidelné dárce naší obecně prospěšné společnosti. V roce 2014 dosud přibyli tito:

Mgr. Jana Pokorná

MUDr. Petra Čížková, Lázně Bělohrad

Jaroslav Andrejs, Nemojov

Hana Malinová, Lukavec

Eva Syslová, Újezd u Brna

Ing. Renata Zemková, Hořice

Vendulka Táborská

Mgr. Lenka Sochorová, DiS., Dobrá Voda

MDDr. Lucie Holcová, Jilemnice

Jaroslava Pekárková, Nová Paka

Josef Válek

Zuzana Eršilová, DiS.

Petra Steinerová

Stanislav Hofman

Všichni pravidelní dárci jsou pak zde.

Chcete-li se k nim přidat, stačí v bance zadat trvalý příkaz na účet obecně prospěšné společnosti   229308919/0300.

Děkujeme Vám.

MUDr. Pavel Sieber, ředitel o.p.s.