Podporují nás

Pozvánka na Společenský večer Vavřineček

Společenství mládeže Vavřineček z Jilemnicka a skautské středisko „JILM“ Jilemnice vás co nejsrdečněji zve na 17. Společenský večer Vavřineček. Těší se na vás 22. února 2020 v jilemnickém Společenském domě Jilm.

Společenský večer začíná jako již tradičně v 19:30, vstupné je 150,- Kč (100,- Kč studenti po předložení průkazu studenta). K tanci i poslechu zahraje plesová skupina Futrál. Těšte se na standardní i latinské a moderní tance. Nebude chybět bohatý doprovodný program – předtančení, tombola, taneční mikrolekce, a další.

Více informací získáte na stránkách spolco.jilemnicko.cz a jilm.skauting.cz. Pokud si chcete rezervovat lístky nebo místo k sezení, ozvěte se na e-mail vavrinecek@gmail.com

Výtěžek společenského večera podpoří činnost jilemnického skautského střediska Jilm a také Domácí hospic Duha ve Vrchlabí.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.